Laser diodowy MED 820

laser diodowy med 820
Zdjęcie pobrano ze strony www.e-dermedik.pl

Laser produkcji niemieckiej MED 820 jest to laser diodowy stosowany w salonach kosmetycznych  do usuwania zbędnego owłosienia.

DZIAŁANIE LASERA
Wiązka światła urządzenia osłabia korzenie mieszków włosowych a jednocześnie nie narusza tkanki otaczającej mieszek włosowy.

Zabieg usuwania owłosienia przy użyciu tego urządzenia jest zabiegiem bezbolesnym i jest to jedna z najbezpieczniejszych metod usuwania włosów.

ZALETY LASERA
– sześć rodzajów zabezpieczeń przed uszkodzeniem,
– niemiecki emiter laserowy,
– specjalny system chłodzenia powierzchni.

Pistolet do mezoterapii igłowej

pistolet do mezoterapii
Zdjęcie pobrano ze strony www.dermedik.pl

Pistolet do mezoterapii ULTIM pozwala dostarczyć aktywne składniki w głąb skóry z pominięciem bariery naskórka.

Urządzenie to pozwala obniżyć ciśnienie wstrzykiwanego preparatu, aby pacjent nie odczuwał żadnego dyskomfortu. Zastosowana technologia eliminuje ryzyko powstawania podskórnych wylewów a zetknięcie igły ze skórą jest praktycznie bezbolesne.

Dzięki temu urządzeniu możemy przeprowadzić zabieg mezoterapii igłowej z zachowaniem kontroli głębokości i tempa ostrzykiwania skóry.

Masażer Próżniowy BS-360

masażerMasażer próżniowy BS-360 to bardzo wszechstronne urządzenie stosowane w kosmetyce m.in. w modelowaniu sylwetki, usuwaniu cellulitu, wygładzaniu zmarszczek i poprawianiu napięcia skóry.

Masażer ten jest niezastąpiony jeżeli chodzi o rozbijanie tkanki tłuszczowej i zmniejszenie odkładania tłuszczów w komórkach.

Dzięki temu urządzeniu bez użycia skalpela można wymodelować sylwetkę, wygładzić zmarszczki, pozbyć się uciążliwego cellulitu i wzmocnić wiązania kolagenowe.

Zdjęcie pobrano ze strony www.dermedik.pl

Laser IPL BS-110C

Laser IPL BS-110C dzięki zastosowaniu intensywnie pulsującego źródła światła, które przenika przez naskórek może skutecznie usuwać na stałe niechciane owłosienie, zamykać uszkodzone naczynia krwionośne, skutecznie leczyć teleangiektazję. Laser ten stosowany jest również do usuwania wszelkiego rodzaju przebarwień i pobudzać ponowny wzrost kolagenu.

laser ipl 110c
Funkcje i zalety BS-110C:
1. certyfikat CE,
2. wielojęzyczny interfejs (m.in. polski),
3. wymienne kasety lampy Xenon,
4. mała waga i bardzo dobra konstrukcja,
5. różne rozmiary końcówek do wyboru,
6. wymienne i łatwe w czyszczeniu filtry do różnych zabiegów,
7. trzy systemy chłodzące,
8. alarm w przypadku niskiego poziomu wody, temperatury wody, strumienia wody i chłodzenia,
9. dostępne jest przełączanie stopą.

 

 

Zdjęcie pobrano ze strony www.dermedik.pl