Mesoestetic – kuracje przeciwstarzeniowe

mesoestetic preparatyKosmetyki anti-aging produkowane przez firmę Mesoestetic® należą do grupy najnowocześniejszych selektywnych produktów stosowanych do odnowy skóry. Zadaniem kuracji z użyciem tych kosmetyków jest dogłębne oraz intensywne ujędrnianie skóry twarzy oraz szyi i dekoltu. Kosmetyki z tej serii używane są w kilku zabiegach kosmetycznych, takich jak m.in. Energy C, Collagen 360°, Radiance DNA czy też Stem Cell.

Energy C stosowana jest w przypadku skóry, która utraciła napięcie i jędrność, jest zmęczona i szara (przeznaczona dla osób 20- i 30letnich). Dzięki zawartości wysokoskoncentrowanej witaminy C kuracji można używać również do likwidowania skutków fotouszkodzeń. Po kuracji skóra staje się bardziej napięta, pierwsze zmarszczki ulegają redukcji, poprawia się barwa i wygląd naskórka. Dzieje się tak dzięki witaminie C, która likwiduje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry, a także wspomaga procesy utleniania oraz produkcję kolagenu. Skóra staje się również bardziej odporna na promieniowanie UVA i UVB, szybciej też regeneruje się po oparzeniach słonecznych. Zabieg wykonuje się u kosmetyczki co dwa tygodnie. Energy C przeznaczony jest również do pielęgnacji domowej. Możemy kupić go w formie rozświetlającego kremu do twarzy, kremu pod oczy (w przypadku wystąpienia pierwszych zmarszczek) oraz serum z witaminą C (nawilża, ujędrnia, działa anty-rodnikowo).

Collagen 360° to kuracja przeznaczona również dla osób ze skórą starzejącą się (30-40letnich), która traci jędrność, gęstość oraz napięcie, a także z widocznymi fotoszukodzeniami. Znacząco redukuje zmarszczki, poprawia sprężystość i polepsza wygląd owalu twarzy. Dzięki szybkim efektom jest stosowany jako zabieg przed ważnym wyjściem, przyjęciem czy imprezą. Zawarty w kosmetyku kolagen morski współgra z komórkami skóry. Polepsza produkcję naturalnego kolagenu i pomaga w tworzeniu jego włókien. Zabieg najlepiej wykonywać również co dwa tygodnie. Kosmetyki z serii Collagen 360° można również kupić w sklepach. Krem do twarzy intensywnie ujędrnia i działa przeciwzmarszczkowo. Natomiast krem pod oczy przywraca napięcie skóry wokół oczu, likwiduje zmarszczki oraz polepsza produkcję kolagenu.

Kuracja Stem Cell pomaga przy odnowie i rekonstrukcji starzejącej się skóry, zaczynając od wnętrza komórek. Kosmetyk zawiera wyciąg z roślinnych komórek macierzystych. Zabieg przeznaczony jest dla osób ze skórą dojrzałą, która potrzebuje silnie ukierunkowanej regeneracji (40- i 50letnich). Hamuje procesy starzenia oraz redukuje nawet głębokie zmarszczki. Do pielęgnacji domowej z tej serii można użyć kremu rewitalizująco-odżywczego na dzień (rekonstruuje skórę, poczynając od wnętrza komórek) oraz serum rewitalizująco-odżywcze (działa przeciwstarzeniowo).

Radiance DNA przeznaczona dla osób powyżej 50 roku życia, a jej zadaniem jest odmłodzenie komórek i odwrócenie zmian w ich DNA. Przede wszystkim ujędrnia, poprawia elastyczność, nawilża i redukuje bruzdy na twarzy. Substancje czynne zwarte w tym kosmetyku mają za zadanie pobudzić pracę genów, które naprawiają DNA. Pobudzają również produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, dzięki czemu wygląd i jakość skóry znacząco się poprawiają. Kurację wspomagają kosmetyki: krem remodelujący na dzień SPF 15 (pobudzający komórki i chroniący skórę), serum remodelujące (redukuje zmarszczki i poprawia wygląd owalu twarzy), krem remodelujący okolice oka (poprawia kontury poprzez likwidację zmarszczek, obrzęków i poprawienie kolorytu skóry) oraz krem remodelujący na noc (pobudza odpowiednie geny do odnowy skóry podczas snu).

1 Komentarz

  1. Diana | | Odpowiedz

    Jakoś nie chce mi się wierzyć w te wszystkie zabiegi kosmetyczne i preparaty które mają odwrócić proces starzenia. Duży koszt a małe efekty i to mnie wkurza!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *